33%
Free szafkapralkę 2 klapki, 2 szuflady antracyt.

Free szafkapralkę 2 klapki, 2 szuflady antracyt.

PLN 3.444,00 Przed PLN 5.140,00

Nr. modelu / produktu: 61-X5WP9B05
Stan magazynowy : 3 tyg.
  • KONKURENCYJNE CENY
  • PRAWO DO REZYGNACJI
  • PONAD 250 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Free szafkapralkę 2 klapki, 2 szuflady antracyt. Bez sprzętu AGD i dekoracji. Drzwi odwracalne. Ten przestronny zestaw do adaptacji pralki (szer./wys./gł.: 190 x 195 x 60 cm) w kolorze antracytowej szarości oferuje wszystko, czego potrzebujesz do swojej pralni! Dzięki dwóm szafkom do adaptacji pralki, dwóm półkom bocznym i dwóm szafkom ściennym w tym 6-częściowym zestawie, zyskasz mnóstwo miejsca do przechowywania, które zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Nowoczesny design sprawia, że ​​Twoja przestrzeń wygląda elegancko i schludnie. Postaw na funkcjonalność i styl w swojej pralni dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu!

Dane techniczne

Głębokość 60
Wysokość 195
Szerokość 190
Tworzywo: Płyta wiórowa. Melamina.
Numer EAN 4066432040416
Waga 130 kg.

Specjalne wymiary

Link do serii mebli