33%
PureBliss wysoka szafka łazienkowa dąb dekor, antracyt.

PureBliss wysoka szafka łazienkowa dąb dekor, antracyt.

PLN 898,00 Przed PLN 1.340,00

Nr. modelu / produktu: 42-233710184
Stan magazynowy : 3 tyg.
  • KONKURENCYJNE CENY
  • PRAWO DO REZYGNACJI
  • PONAD 250 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
PureBliss wysoka szafka łazienkowa dąb dekor, antracyt. FSC-K 70%. Bez oświetlenia.

Dane techniczne

Głębokość 31
Wysokość 186
Szerokość 40
Tworzywo: Materiały drewnopochodne: FPY, HDF, Powierzchnia: Melamina, Dekor.
Numer EAN 4251737673654
Waga 26 kg.

Specjalne wymiary

Drzwi odwracalne.

Link do serii mebli